עבודות שירות למר ישראל לשעבר על הדחת קטינים לסמים

אילן סובולב מכר קנאביס לשני קטינים שהתאמנו איתו בחדר כושר בצורן. בעקבות השתלבותו בשיקום והמלצת שירות המבחן, הצדדים הגיעו להסדר טיעון

שופטת בית משפט השלום בנתניה, הדס רוזנברג שיינרט, גזרה שישה חודשי עבודות שירות על אילן סובולב, שהודה והורשע במסגרת הסדר טיעון בהדחת קטינים לסמים.

לפי כתב האישום נגד סובולב (21), לשעבר מר ישראל בפיתוח גוף, הוא מכר קנאביס לשני קטינים שהתאמנו איתו בחדר כושר במחיר של 100 שקל לחמישה גרם, בהזדמנויות שונות. ב-9 בדצמבר 2015 הגיעו שוטרים לביתו של סובולב עם צו חיפוש, דפקו 20 דקות על דלת הבית וצעקו, אך סובולב התעלם, והשוטרים נאלצו לשבור חלון כדי לפרוץ להיכנס פנימה. לאחר שנכנסו, אמר להם סובולב: "תתחפפו, אין לי כלום בבית", וקילל אותם במהלך החיפוש.

סנגוריו של סובולב, עו"ד יניב פרץ ועו"ד איתן כבריאן, הגיעו להסדר טיעון עם התביעה, לפיו הוא יודה במיוחס לו ובהתאם להמלצת שירות המבחן - ייגזרו עליו שישה חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות, כמו גם מאסר על תנאי וקנס של 10,000 שקל.

השופטת שיינרט החליטה לכבד את ההסדר וציינה בהחלטתה כי מאז הוגש נגדו כתב האישום, סובולב אינו משתמש בסמים ואף נמצא בעיצומו של הליך שיקומי חיובי. היא קבעה כי הוא יבצע את עבודות השירות במועצה המקומית אבן יהודה, והוסיפה לעבודות השירות גם 12 חודשי מאסר על תנאי.

 

צור קשר

ז'בוטינסקי 35 רמת גן - התאומים 2

נייד : 054-3986802

משרד: 03-5289222

פקס: 03-5757034